DEFRO HOME AQUAPELL 13 kW Peletová kamna

Kód: QPK01
1 hodnocení
Značka: DEFRO HEAT
95 160 Kč 78 645 Kč bez DPH 95 160 Kč / 1 ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
20.8.2024

DEFRO HOME AquaPell - peletová kamna s vodním pláštěm. Do teplovodního opláštění kamen směřuje 80% vytvořeného tepla

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma po celé ČR!
Zajištení montáže
Zajištení montáže

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace
 

Teplovodní peletová kamna DEFRO HOME AQUAPELL standardní provedení korpusu je v černé barvě, možnost za příplatek jiné barevné varianty korpusu. Standardním vybavením je elektronický ovladač. Díky dokonalému zpracování a použití těch nejlepších materiálů budou peletová kamna jistě fungovat v moderním interiéru. Díky zabudovanému podavači a použitému ovládání vyžadují minimum práce a nasazení. Práce s kamny spočívá v používání dotykového panelu, na kterém se nastavují provozní režimy. Ovladač má velmi intuitivní menu, díky kterému je obsluha celého zařízení velmi snadná.

Horký vzduch je přiváděn přímo z topeniště přes sklo a přes ventilátor přívodu vzduchu, který rozvádí teplo konvekčními otvory do místnosti, kde jsou kamna umístěna. Konvekční otvory jsou umístěny nad dvířky a v horní stěně zařízení. Díky vodnímu plášti se přes 80 % tepelné energie přenáší do systému ústředního vytápění. Uzavřená spalovací komora umožňuje použití v místnostech s rekuperací. V závislosti na typu instalace a typu izolace domu mohou kamna fungovat jako první zdroj tepla v domě nebo odlehčit otopné soustavě

Technické informace

Jmenovitý výkon 13,1 kW

Rozsah výkonu 5,2 - 15,7 kW

Třída energetické efektivnosti A++

účinnost 95,1 %

Průměr sopouchu 80 mm

CO emise - 13% O2 0,01 %

teplota spalin 84,2 °C

komínový tah 12 Pa

kapacita nádrže paliva 26 kg

Hmotnost 165 kg

 

STANDARDNÍ VYBAVENÍ:

elektronický ovladač

 

PŘÍDAVNÉ VYBAVENÍ ZA PŘÍPLATEK:

stříbrné madlo
barva korpusu (červená, bílá, zlatá, hnědá, šedá)

Doplňkové parametry

Kategorie: Peletová kamna DEFRO
Hmotnost: 165 kg
Jmenovitý výkon (kW): 13
Kapacita zásobníku paliva: 26 kg
Průměr kouřového hrdla: 80 mm
Průměr přívodu vzduchu: 48 mm
Rozsah výkonu (kW) - Max: 15.7000
Rozsah výkonu (kW) - Min: 5.2000
Tah komína: 12 Pa
Třída energetické účinnosti: A++
Účinnost: 95,1 %
Značka: DEFRO HOME

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DEFRO je renomovaná polská firma s více než čtvrtstoletím zkušeností v oblasti vytápění a klimatizace. Od svého založení se DEFRO etablovalo jako lídr na trhu a získalo si důvěru zákazníků po celém světě díky svému závazku k výborné kvalitě a inovacím. Společnost DEFRO se specializuje na výrobu a distribuci topných zařízení, kotle na pelety, kotle na uhlí, tepelná čerpadla, a rekuperační systémy.

Jedním z klíčových prvků identity DEFRO je důraz na ekologii a udržitelnost. Firma se aktivně angažuje v rozvoji ekologicky šetrných technologií, což se odráží v jejich produktech, které minimalizují emise a energetickou náročnost. DEFRO je stále na hranici technologických inovací a nabízí zákazníkům široký výběr produktů, které splní různé potřeby v oblasti vytápění a klimatizace.

Společnost DEFRO klade velký důraz na spokojenost zákazníků a nabízí špičkový servis a technickou podporu. Jejich výrobky jsou vysoce spolehlivé a výkonné, což je důležité pro dlouhodobé užití. DEFRO je synonymem pro kvalitu, bezpečnost a efektivitu v oblasti vytápění a klimatizace a je stálým partnerem pro ty, kteří hledají nejlepší řešení pro svůj domov či podnikání.