DEFRO HOME INTRA SM U G

Kód: Q94
1 hodnocení
Značka: DEFRO HOME
135 468 Kč 111 957 Kč bez DPH 135 468 Kč / 1 ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
20.8.2024

Krbová vložka s třístranným prosklením typu U s výsuvným systémem dvířek. Dokonalý pohled na oheň. Ekologická. Výhodou též možnost přizpůsobení rukojeti včetně odnímatelné varianty. INTRA SM U G nejen že vypadá skvěle, ale je též dokonalým doplňkem dom

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma po celé ČR!
Zajištení montáže
Zajištení montáže

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Krbová vložka Defro HOME INTRA SM U G – třístranná s výsuvem. Výhodou této krbové vložky je, že je určena pro konvekční provoz, Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu, výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště, centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany, Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování/dvojité spalování, propracovaný systém oplachu skla, Black line – sklo s černým potiskem/dělené sklo, topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky, splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design astavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm.

Výkonné parametry spalování:

Technické řešení použitá ve spalovacích komorách DEFRO HOME umožňují docílení dokonalých
parametrů spalování. 

Systém zvedání dvířek nahoru Perfect UP:
Velice tiché a snadné otevírání zvedacích dvířek nahoru zajišťuje dobře promyšlený gilotinový mechanizmus při zajišťování těsnosti ohniště a bezpečnosti používání.

Držák ke gilotinám:
Odnímatelná, „studená” klika dvířek je určena pro řadu vložek, které se otevírají gilotinově "G". Umožňuje to vytvoření přirozeného, nerušeného pohledu na éoheň. Na výběr je neviditelná klika a držák pro ovládání škrticí klapky v černé nebo moderní stříbrné barvě. Otevírací držák zajišťuje jemné a hladké pohyby zvedacího mechanizmu nahoru.
Po uzavření dvířek držák může zůstat ve dvířkách nebo být vyjmut a uložen ve zvlášť navrženém pouzdře připevněném v místě vyhovujícím zákazníkům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové vložky DEFRO
Záruka: 5 let
Délka polena: 430 mm
Hmotnost: 190 kg
Jmenovitý výkon (kW): 16
Otevírání dvířek: výsuvné
Prosklení: trojstranné
Průměr kouřového hrdla: 150 mm
Průměr přívodu vzduchu: 125 mm
Rozsah výkonu (kW) - Max: 19.2000
Rozsah výkonu (kW) - Min: 6.4000
Tah komína: 12±2 Pa
Třída energetické účinnosti: A
Účinnost: 83,3 %
Značka: DEFRO HOME

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: